Plně spektrální formula oleje odráží přirozené molekulární složení konopných květů a je považována za nejúčinnější díky doprovodnému efektu.

Ve většině případů však tyto produkty také obsahují až 0,2% nebo více THC (intoxikační molekula). Proto může způsobit vedlejší účinky (úzkost, závratě) a není legální v zemích s nulovou tolerancí drog a opiátů.

Takzvané produkty „širokého spektra“ se často vyrábějí smícháním několika vybraných izolátů kanabinoidů a terpenu. Přestože je tento přípravek legální a bezpečný (bez  obsahuTHC), obsahuje velmi omezený počet prospěšných složek konopí.

Náš tým, spolupracující s řadou evropských specialistů a laboratoří v odboru biochemie, dokázal skloubit výhody obou.

Pokročilá technologie CO2 chromatografie nám umožňuje detekovat a pečlivě odstranit až 99,9% molekul THC z přirozeně extrahovaného, plně spektrálního oleje.

Extrakty H Drop proto obsahují všechny prospěšné kanabinoidy, terpeny a flavonoidy, nacházející se v konopných květech, kromě intoxikačního THC.

P. S.: někteří vysoce kvalitní výrobci nazývají produkty „Kompletní spektrum bez THC“ také „Široké spektrum“. „Široké spektrum“ je však zavádějící termín, který neuvádí, jak široké je složení kanabinoidů, terpenů a flavonoidů. Někteří producenti přidávají jen několik izolátů a získávají tím právo používat označení „Široké spektrum“. Abychom předešli nejasnostem, zdůrazňujeme, že naše produkty jsou plně spektrální, kromě obsahu THC.